بسمه تعالی

 

شرکت سونای تجهیز سبز آذربایجان با نام تجاری سنیت (Cenit) در سال 1394 با شماره ثبت 40729 به ثبت رسید. این شرکت فعالیت خود را با معاملات بازرگانی آغاز کرد ولی در ادامه، اندیشه ایجاد سامانه سنیت جهت بهبود ایمنی داد و ستد و افزایش تعداد و کیفیت معاملات بازرگانی به ذهن مدیران شرکت وارد شد.

سامانه سنیت با تلاش جمعی از طراحان و برنامه نویسان حوزه فناوری اطلاعات و با سرمایه گذاری شرکت به ثمره ظهور رسید.

سنیت سامانه ای است که در وهله اول امکان دسترسی به کاربران از طریق نسخه وب و سیستم عامل اندرویید را فراهم آورده است و در آینده ای نزدیک و با حمایت شما کاربران محترم، دیگر سیستمهای عامل از جمله ios نیز تحت پوشش این سامانه قرار خواهند گرفت.

اولویت سنیت ایجاد ایمنی و  آرامش در معاملات برای خریدار و فروشنده می باشد. تجربه به ما ثابت کرده است که بسیاری از معاملات اقتصادی، به دلیل قصور یکی از طرفین معامله جهت انجام تعهدات خود به مشکل برمیخورد و یا اینکه افراد از معامله با یکدیگر سرباز میزنند، چراکه به دلیل نبود اعتماد فی مابین، احتمال کلاهبرداری و از دست دادن دارایی و سرمایه خود را میدهند.

در سنیت طرفین معامله به راحتی میتوانند عضو شده و اقدام به افتتاح فروشگاه اختصاصی خود کنند. پس از آن در داخل همین سامانه اقدام به صحبت و گفتگو کرده و پس از توافق بر سر قیمت کالا، فروشنده اقدام به ارسال پیش فاکتور آنلاین به همراه کلید پرداخت، به خریدار میکند. خریدار نیز مبلغ معامله را به حساب سنیت واریز مینماید.

پس از تایید حمل کننده و خریدار مبنی بر دریافت کالا، مبلغ معامله به حساب اعتباری فروشنده منتقل خواهد شد. به این ترتیب طرفین معامله از انجام تعهدات طرف مقابل مطمئن خواهند بود.

آسایش و سهولت عملیات اولویت بعدی سنیت میباشد. کاربران عضو سنیت در هر ساعت از شبانه روز میتوانند تنها با استفاده از یک گوشی تلفن همراه اقدام به اتصال به سامانه نموده، کالاهای فروشگاه خود را ویرایش نمایند، برای خریدار فاکتور ارسال کنند و یا اقدام به خرید از دیگر فروشگاه های عضو سنیت نمایند.

 سنیت امیدوار است در آینده ای نزدیک بتواند سهم عمده ای در بهبود سرعت و کیفیت بازرگانی داخلی ایفا نماید و با حمایت شما عزیزان بتواند خدمات خود را علاوه بر کاربران داخلی، به کاربران آن سوی مرزها نیز ارائه نماید.

 

به امید آن روز

 

با تشکر                

شرکت سونای تجهیز سبز آذربایجان

سنیت