چگونه میتوانم یک پروفایل ایجاد کنم؟

در وب سایت یا اپلیکیشن سنیت روی گزینه "ثبت نام" کلیک کنید.
با استفاده از شماره موبایل ثبت نام خود را انجام دهید.
سپس میتوانید اطلاعات خود از جمله مشخصات فردی، تنظیمات فروشگاه خود و نیز اطلاعات بانکی جهت انجام حوالجات از سنیت به حساب بانکی خود را تکمیل نمایید.

آیا خدمات سنیت رایگان است؟

بله . برخلاف بسیاری از وب سایتها که اقدام به دریافت هزینه میزبانی فروشگاه به صورت ماهانه یا سالانه میکنند، خدمات میزبانی سنیت کاملا رایگان است و شما هر تعداد کالا که بخواهید میتوانید در فروشگاه خود معرفی کنید.

درآمد سنیت از کجاست؟

ممنون از سوالتون. ما به ازای هر تراکنش بانکی مابین خریدار و فروشنده معادل 0.5 درصد از مبلغ تراکنش به عنوان کارمزد از فروشنده کالا کسر میکنیم یعنی فقط و فقط 5 هزار تومان به ازای هر یک میلیون تومان معامله!!!

آیا سقفی برای مبلغ خرید و فروش وجود دارد؟

نه . به هیچ وجه! هر مبلغ مورد توافق میان خریدار و فروشنده قابل انجام است.

چه کالاهایی را میتوان در سنیت معامله کرد؟

تنها محدودیت برای فروش کالا در سنیت محدودیت قانونی است. کالاهایی مانند دارو که نیاز به مجوزهای قانونی دارند یا کالاهای غیر قانونی و غیرمجاز مانند مشروبات الکلی امکان انجام معامله در سنیت را ندارند.

اگر بعد از پرداخت مبلغ فاکتور، فروشنده کالا را ارسال نکند چه میشود؟

در صورت عدم ارسال کالا تا 72 ساعت پس از پرداخت مبلغ فاکتور، سنیت پس از درخواست خریدار، پول را به حساب خریدار عودت میدهد.

اگر پس از تائید حمل کننده مبنی بر تحویل کالا به خریدار، خریدار از تائید تحویل گیری کالا اجتناب کند چه میشود؟

در صورت اجتناب خریدار از تائید تحویل گرفتن کالا در سامانه( بدون دلیل لازم همچون مشکل کیفی یا کمی در کالا)، سامانه سنیت پس از 48 ساعت به طور اتوماتیک پول را به حساب اعتباری فروشنده واریز میکند.

چرا باید به سنیت اعتماد کنیم؟

اپلیکیشن و سایت سنیت دارای نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد) میباشند و کلیه فعالیتهای ما تحت نظارت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی است. برای کنترل اصالت نماد میتوانید از سایت مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و از قسمت استعلام در بالای صفحه استعلام نمایید.